Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie na życie

Porównaj i wybierz najniższą cenę ubezpieczenia na życie


Oblicz składkę

Wybór ubezpieczenia na życie nie jest łatwą decyzją. Wymaga przemyślenia i przeanalizowania wszystkich dostępnych opcji. W natłoku obecnych ofert, już na początku możemy się zrazić i odstąpić od tej formy zabezpieczenia. Znacznym ułatwieniem może okazać się poniższy formularz, który uprości cały proces wyboru polisy, bez zbędnych komplikacji i formalności.

Jeżeli zależy Ci na otrzymaniu ofert jedynie dostosowanych do Twoich potrzeb wypełnij poniższy formularz. Składa się on z kilku podstawowych pytań, które ułatwią dobór właściwego ubezpieczenia. Podane dane zostaną zweryfikowane telefonicznie przez konsultantów, którzy odpowiedzą również na wszelkie pytania i niejasności.

Niedługo po telefonicznej weryfikacji skontaktuje się z Tobą maksymalnie pięciu agentów ubezpieczeniowych z Twojej okolicy. Jest to optymalna liczba ofert, która wystarczy abyś mógł wybrać tą, którą najbardziej odpowiada Twoim potrzebom oraz możliwościom.

Po podjęciu decyzji możesz od razu zawrzeć umowę z konkretnym agentem. Jeżeli żadna ofert Ci nie odpowiada nie musisz wybierać. Podanie poniższych danych nie zobowiązuje do podpisania umowy, ma jedynie charakter doradczy. Narzędzie jest bezpłatne, a jedyne koszty jakie ponosisz to cena polisy. Cały proces nadzoruje multiagencja Ubezpieczenia Online Sp. z o.o. z Wrocławia. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji odwiedź stronę ranking ubezpieczeń na życie.

Jeśli Twoja przeglądarka nie obsługuje ramek, to przejdź do naszej porównywarki cen ubezpieczenia na życie.